Онлайн курс "DISC та навчання"
Модель DISC — це модель, розроблена для дослідження поведінки людей в навколишньому середовищі або в певній ситуації.

На цьому курсі ми навчимося використовувати її в навчанні на прикладі школи Гоґвортс!
Вчимося краще розуміти одне одного, учнів і дітей
890 гривень
Ціна курсу -
авторка курсу
"DІSC та навчання — це курс для тих, хто хоче під новим кутом подивитися на своїх учнів, близьких та людей навколо. Будь-яка типологія людей не є досконалою і не може повністю описати людину. З іншого боку, певні типології можуть підказати в чому проявляється між нами відмінність. Ми добре знаємо про екстравертів та інтровертів. Та чи можемо ще більше дізнатися про людину, за якою спостерігаємо?

Модель DISC — це чотирифакторна модель для дослідження поведінки людини в її навколишньому середовищі або в певній ситуації. Найголовніша її цінність в тому, що вона дуже проста в застосуванні навіть з незнайомими людьми, покращує комунікацію з іншими та суттєво зменшує кількість конфліктів.

На цьому курсі ми будемо багато спостерігати за учнями та вчителями добре відомої нам школи з творів про Гаррі Поттера. До зустрічі"

Від авторки курсу
Тетяна Герасимова
"DІSC та навчання - це курс для тих, хто хоче під новим кутом подивитися на своїх учнів, близьких та людей навколо. Будь-яка типологія людей не є досконалою і не може повністю описати людину. З іншого боку певні типології можуть підказати взагалі в чому ми можемо суттєво відрізнятися. Ми добре знаємо про екстравертів та інтровертів. Питання, чи можемо ми ще більше дізнатися про людину за якою спостерігаємо?
Модель DISC - це чотирифакторна поведінкова модель для дослідження поведінки людей в оточуючому їх середовищі або в певній ситуації. Найголовніша її цінність в тому, що вона дуже проста в застосуванні навіть з незнайомими людьми, та суттєво знижує кількість конфліктів та покращує комунікацію з іншими.

На цьому курсі ми будемо багато спостерігати за учнями та вчителями добре відомої нам школи з творів про Гаррі Поттера. До зустрічі"

Загальна інформація
Не розумієте поведінки деяких учнів та не знаєте як себе поводити?

Викладаєте та постійно шукаєте, як мотивувати своїх учнів?

Хочете зрозуміти свою суперсилу та суперсилу своїх дітей?

DISC у навчанні — це курс, на якому ми навчимося знаходити сильні сторони своїх навичок: викладати та розуміти своїх учнів.
Відгуки учасників
На курсі ви навчитеся:

• Розрізняти 4 типи поведінки викладачів та розпізнавати їх сильні сторони.

• Розрізняти 4 типи поведінки учнів, знаходити з ними спільну мову та мотивувати.

• Краще розуміти та адаптувати свою поведінку, використовуючи типологію DISC.
Що отримаєте після закінчення курсу
Що отримаєте від курсу
Як проходить навчання
Після здійснення оплати, ми надамо Вам доступ до навчальної платформи. За Вами буде закріплено ментора, який проведе Вас крізь усі заняття.

Курс складається з 12 уроків та розрахований на 2 місяці. У кожному уроці Ви знайдете відеопояснення, мініконспект важливих тверджень, а також практичні завдання. На проходження одного уроку потрібна приблизно 1 година залежно від рівня занурення. Після завершення Ви отримаєте сертифікат.

Платформа буде відкритою протягом 2 місяців із моменту реєстрації.
Програма
Сертифікат
Наш сертифікат — це не про кінець навчання.
Це про те, що в тебе вистачило сил та натхнення, щоб разом з нами подосліджувати, як зробити нашу комунікацію кращою. І, найголовніше, це згадка про початок подорожі у світ дослідження поведінки людей навколо.