Ірина Полевік
З середини вересня, тобто майже 4 місяці, мене мучило безсоння і неспокій. Я розуміла, що у мене стрімко розвивається залежність, яка і без того не дає мені спокійно жити. Про що я? Ну так, про математику) А загостренню посприяв курс Essential mathematics.
Колосальну роботу провели творці курсу, колосальну! Щотижневі вебінари, відеолекції, розбір практики, домашки з потужним зворотним зв'язком, звичайно, екзамен (навіть, два).
Але що для мене стало особливим: завдання, їх зміст. Я такого не зустрічала ніде. Враховуючи те, що за родом своєї діяльності, завдань з математики я бачила не мало, але такі! Ох і смачні. Вони саме спокою і не давали. Кілька списаних загальних зошитів і близько 200 сторінок Google документу, здані на перевірку. Все це детально вичитувалося авторкою курсу, і з притаманною їй манерою "критика без критики" прокоментовано.
Так, було важко знайти час на домашки, були свої складнощі з перекладом (я, наче, вже писала, що курс англійською), задачі деколи розв'язувалися, так би мовити, не про те, що просили. Та ми впоралися! І разом з сертифікатом про завершення стильного курсу маю відчуття удосконалення версії себе, приємні спогади про тепле спілкування і велике бажання сказати ДЯКУЮ. Дякую Prosteer. Про розвиток. Таню, наша неймовірно Tetiana Gerasymova, дякую Вам.
PS: знаєте, ще бонусом отримала класних однокурсників. Всім вітання із завершенням курсу
f