Онлайн курс "Мистецтво навчати"
Розвиваємо навичку ефективного викладання
як людей, які вже давно навчають інших, так і тих, хто тільки на це наважується. У кожного своя глибина занурення.

В основі курсу — наукові дослідження в сфері теорії навчання, психології та нейробіології.
4950 UAH при оплаті до 1.12.21
6950 UAH після 01.12.21
авторка курсу
Тетяна Герасимова
"Мистецтво навчати - це курс для тих, хто хоче під новим кутом подивитися на свій досвід та навичку викладання. Це поєднання досвідів:

- вчителя (підготовка до складання стандартизованих тестів. Разом із 1000+ дорослими та дітьми більш ніж 10 років я розвиваю свою методику навчання, спрямовану на отримання конкретного результату в заданих початкових умовах через внутрішню мотивацію);
- методиста (5 років керування освітнім проєктом ZNOUA, де мені вдалося створити систему, яка сприяла розвитку навичок викладання вчителів та допомагала отримувати учням високі результати. А також вже понад 3 роки керування проєктом Prosteer, де ми створюємо спільноту вчителів, що прагнуть постійного розвитку);
- учня (за моїми плечима сертифікація понад із 25 освітніх програм на Coursera та Edx).

Тому в цьому курсі Ви знайдете чимало розбору відеозанять, наукових досліджень, та багато обміну досвідом з іншими учасниками, і все це вивчаючи фундаментальну методологію навчання від Роберта Ганьє"
Від авторки курсу
"Мистецтво навчати - це курс для тих, хто хоче під новим кутом подивитися на свій досвід та навичку викладання. Він створився як поєднання досвідів:

- вчителя (підготовка до складання стандартизованих тестів. Разом із 1000+ дорослими та дітьми більш ніж 10 років я розвиваю свою методику навчання, спрямовану на отримання конкретного результату в заданих початкових

умовах через внутрішню мотивацію).
- методиста (5 років керування освітнім проєктом ZNOUA, де мені вдалося створити систему, яка сприяла розвитку навичок викладання вчителів та допомагала отримувати учням високі результати, а також вже понад 3 роки керування проєктом Prosteer, де ми створюємо спільноту вчителів, що прагнуть постійного розвитку)
- учня (за моїми плечима сертифікація понад із 25 освітніх програм на Coursera та Edx)

Тому в цьому курсі Ви знайдете чимало розбору відеозанять, наукових досліджень, та багато обміну досвідом з іншими учасниками, і усе це вивчаючи фундаментальну методологію навчання від Роберта Ганьє"
Що отримаєте від курсу
  • Проаналізуєте свій досвід та якість навички викладання за допомогою різних методик і інструментів
  • Визначите сильні сторони свого досвіду і досвіду інших викладачів
  • Знайдете складові вашого досвіду, що перешкоджають результативності
  • Більш того, ви приєднаєтеся до нашої активної спільноти випускників, де спільно будете вдосконалювати свої знання та навички в ногу з часом.
Відгуки учасників
Як проходить навчання
Після здійснення оплати, ми надамо Вам доступ до навчальної платформи 15 січня. Вас буде додано до спільноти учнів у Discord, де ви зможете обговорювати всі питання курсу й не тільки. А також за Вами буде закріплено ментора, який проведе Вас крізь усі заняття.

Курс складається з 12 уроків та розрахований на 3 місяці (1 уроку на тиждень). У кожному уроці Ви знайдете відеопояснення, мініконспект важливих тверджень, а також практичні завдання. На проходження одного уроку потрібно 2-5 годин залежно від рівня занурення. Курс вважається завершеним у разі проходження 80% завдань. Після завершення Ви отримаєте сертифікат.

Платформа буде відкритою протягом 3 місяців із моменту реєстрації, і ще додатково 2 тижні для проходження фінального іспиту.
Програма
Сертифікат
Наш сертифікат - це не про кінець навчання. Це про те, що у тебе вистачило сил та натхнення, щоб зупинитися та проаналізувати, чим ти займаєшся кожного дня. І найголовніше, це згадка про початок подорожі з неймовірними людьми у світ дослідження всього, що пов'язане з навчанням.
Ціль компанії Prosteer — покращити якість навчання в Україні. Тому ми хочемо дати змогу пройти курс "Мистецтво навчати" кожному, хто не має можливості вчитися за повною вартістю, але має мотивацію поліпшувати свою навичку викладання.
Максимальна фінансова допомога становить 80 % від вартості курсу.
Грант на навчання