Prosteer пропонує фізичним та юридичним особам (далі – «Студент», для юридичних осіб Студентом є фізична особа, дані якої вказані при реєстрації на Курс) приєднається до цього договору про надання послуг (далі – «Договір»).

Проставлення галочки біля поля «Ознайомлений з публічною офертою» та/або оплата рахунку або використання онлайн платіжного засобу для оплати та/або доступу до Курсу є приєднанням до Договору та укладання угоди згідно з правилами Закону України «Про електронну комерцію».

1. ХТО МИ
1.1 Проєкт Prosteer – платформа, яка допомагає професіоналам різного рівня та спеціалізації розвивати системні та точкові навички в навчанні інших, а також у математичній сфері. Усі навчальні матеріали розміщуються та адмініструються Prosteer за допомогою спеціалізованого програмного середовища для проходження онлайн курсів на сайті https://prosteer.getcourse.ru/ (далі - «Платформа»). Prosteer може на власний розсуд змінювати Платформу (спеціалізоване програмне забезпечення) та інше програмне середовище, при цьому Студент повинен самостійно ознайомитися з функціоналом та правилами роботи Платформи. Використання функцій Платформи (програмного середовища) входить у вартість курсу.
1.2 Курс – сукупність навчальних модулів (відео та аудіо-матеріалів, завдань, інше), що надаються протягом певного терміну (тривалість Курсу) та складені відповідно до певної тематики та в рамках яких надаються послуги. Послуги під час Курсу надають особи, запрошені Prosteer, які відповідають вимогам щодо якості послуг. До кожного курсу прикріплені куратор/ментор/відповідальний менеджер. Тривалість кожного Курсу вказується на сайті http://prosteer.com.ua/ (далі - "Сайт") та починає відраховуватись від дати першого заняття. Prosteer може змінювати дату старту Курсу, про що обов'язково повідомить Студента не пізніше ніж за 3 дні до початку. Тривалість Курсу може змінюватися залежно від темпу роботи групи, але не більше ніж на 3 місяці (з огляду на канікули/перерви на свята, форс-мажорні обставини тощо).
1.3 Навчальний матеріал – презентація, інтерактивний матеріал, відеозапис, домашнє завдання та інше, які розміщені на Платформі.
1.4 Особистий кабінет – обліковий запис Студента на Платформі, що адмініструється Prosteer та через яку Студент отримує доступ до Курсу, Навчальних матеріалів, іншу необхідну для виконання Договору інформацію.

2. ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ОТРИМАЄТЕ
2.1 Prosteer зобов'язується надати Студенту:
А) доступ до відеолекцій та додаткових матеріалів куратора/ментора (у вигляді презентацій, статей, аудіо та відеофайлів, посилань на зовнішні ресурси для ознайомлення, інше);
Б) доступ до онлайн-зустрічей з куратором/ментором 1 раз на тиждень (проводяться за допомогою сервісу Zoom або іншого подібного сервісу), якщо це передбачено курсом;
В) можливість по завершенню Курсу отримати Сертифікат власного зразка Prosteer, для чого Студент повинен виконати, а куратор зарахувати щонайменше 60% практичних завдань з курсу "Essential mathematics" та 80% з курсу "Мистецтво навчати" до дати завершення Курсу (на розгляд куратора, Студенту може бути надано додатковий час (до 14 календарних днів) для здачі робіт, яких не вистачає).
Г) зворотний зв'язок від куратора/ментора не рідше ніж 1 раз на тиждень (у письмовій, відео або аудіо формі).

3. ЯК ОПЛАТИТИ КУРС
3.1 Ціна Курсу вказана на відповідній вебсторінці Курсу на Сайті та (або) соцмережах або рекламних матеріалах.
3.2 Ви можете сплатити Курс у національній валюті України (за курсом Національного Банку України на момент платежу) – гривні – через онлайн платіжні системи, що використовуються Сайтом, а також на підставі виставленого рахунку (українською, у гривнях).
3.3 Доступи до матеріалів Курсу надаються Студенту лише після оплати.
3.4 Ви на власний розсуд обираєте бажаний Курс, перевіряєте правильність вибору та натискає кнопку "Приєднатися" або "Оплатити".
3.5. Ви перенаправляєтеся на платіжний сервіс, де маєте змогу сплатити Замовлення за допомогою карток платіжних систем Visa та Mastercard. У цьому випадку оплата додатково регулюється правилами платіжного сервісу, банку (у тому числі вашого банку емітента картки) та інших учасників платежів. Prosteer не здійснює обробку операцій по банківським карткам. У разі помилок або відмов в оплаті ви маєте звернутися до банку емітенту картки або до представника платіжною системи, через яку здійснювалась оплата.
3.6. Ви самостійно несете повну відповідальність за надання помилкових або неправдивих відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Prosteer своїх зобов'язань перед вами. Будь-яка оплата, здійснена від вашого імені Студента з використанням персональних даних та його платіжних засобів, вважається здійсненою самим Студентом.
3.7 Ми повернемо сплачену суму протягом 14 днів від дати старту курсу. Для цього Студент повинен надіслати письмове повідомлення на пошту (info@prosteer.com.ua), у якому вказати про неможливість продовжувати навчання. У всіх інших випадках повне або часткове повернення оплати не здійснюється.
3.8 Студент не може вимагати зниження вартості послуг або повернення грошей у разі, якщо він не скористався послугами за своїм бажанням, або з вини або через третіх осіб, за поведінку яких Prosteer не несе відповідальності. Моментом надання послуг є передача доступу до матеріалів курсу.
3.9 Якщо ви вирішили припинити (не продовжувати) навчання (проходження обраного курсу), врахуйте, що за вами не зберігається місце в наступному наборі на курс і у вас немає можливості продовжити навчання з моменту, на якому припинили. Тобто, у вас є можливість розпочати навчання із самого початку Курсу та за умови здійснення нової його оплати.

4. ЯК ВИ ОТРИМАЄТЕ МАТЕРІАЛИ КУРСУ
4.1 Студент може здійснити оплату Курсу на Сайті, після чого він отримує доступ до матеріалів Курсу через Особистий кабінет на Платформі.
4.2 Дата початку (набору) Курсу вказується на вебсторінці Сайту чи рекламних матеріалах. Місце у групі бронюється за Студентом лише після оплати Курсу.
4.3 Prosteer не несе відповідальності, якщо Студент пропустив семінар, вебінар, лекцію, інші елементи Курсу, розраховані на їхнє сприйняття Студентом шляхом його участі в онлайн трансляції відповідно до Програми Курсу.
4.4 Усі навчальні матеріали є авторськими та суб'єктивними. Якщо студент не погоджується з навчальним матеріалом, він може електронною поштою повідомити Prosteer, вказуючи достатні причини. Prosteer має право на розгляд відповісти на таке звернення або не відповідати. Якщо студент не згоден з навчальним матеріалом, це не є підставою для односторонньої відмови від курсу як послуги неналежної якості.
4.5 Під час проходження Курсу Студент може отримувати підтримку онлайн через електронну пошту або чат, який буде створено (Discord, Telegram), або інший канал зв'язку на вибір Prosteer. Онлайн підтримка може бути у формі консультацій щодо того, як користуватися функціоналом Платформи, щодо онлайн вебінарів (сесій зворотного зв'язку), які можуть надаватися в рамках Курсу або інших труднощів, що можуть виникнути у Студента протягом Курсу. Prosteer може відмовити в таких консультаціях, якщо запити не стосуються Курсу.

5. ОБОВ'ЯЗКИ СТУДЕНТА
5.1 Прийняти та оплатити послуги.
5.2 Споживати послуги особисто, не передавати доступ до Курсу, до Навчальних матеріалів третім особам, не купувати Курс у складчину (спільно кількома особами при реєстрації лише одного з них).
5.3 Не розповсюджувати, не розголошувати будь-яким способом повністю або будь-яку частину матеріалів Курсу третім особам, не набувати Курс у складчину (кількома особами).
5.4 Не ображати публічно (у соцмережах, внутрішніх чатах тощо) куратора курсу, менеджера або іншого студента курсу.
5.5 Не розміщувати на Сайті або в інших службах, що стосуються Курсу (соцмережі, чати та інше) матеріали, що порушують авторське право, особисті права інших осіб. Якщо Студент видаватиме чужі роботи за свої під час проходження Курсу (здійснюватиме плагіат), Prosteer може достроково в односторонньому порядку відмовитися від Договору без повернення сплаченої вартості Курсу.
5.6 Не допускати нецензурних висловлювань, висловлювань порнографічного, еротичного чи сексуального характеру; висловлювань, метою яких є навмисна провокація різкої реакції інших учасників Курсу.
5.7 Не розміщувати рекламу, комерційні повідомлення та повідомлення, які не стосуються тематики Курсу (спам).

6. ЩО БУДЕ У ВИПАДКУ ПОРУШЕННЯ ЦИХ ОБОВ'ЯЗОК
6.1 У разі порушення Студентом розділу 5, а також у разі несвоєчасної оплати Курсу, Prosteer може достроково в односторонньому порядку відмовитися від Договору, припинити надавати послуги з Курсу та заблокувати доступ до Навчальних матеріалів і Платформи.
6.2 У разі дострокового припинення Договору повернення оплачених Студентом грошей не здійснюється.
6.3 У разі виявлення Prosteer порушень, передбачених пп. 5.2, 5.3 цього Договору, Студент зобов'язаний протягом 10 днів з дня отримання повідомлення сплатити штраф у розмірі 300% вартості Курсу. Порушення можуть бути зафіксовані скріншотами екранів, програмними засобами або фактами доступу до Платформи третіх осіб або іншими засобами, що доводять порушення.

7. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
7.1 Права інтелектуальної власності на Платформі, Навчальні матеріали, використані на Платформі, зокрема зображення, відео, логотипи, графіки, звуки, належать Prosteer.
7.2 Prosteer використовує об'єкти права інтелектуальної власності, які можуть належати іншим особам на підставі ліцензії, договору або іншої законної підстави.
7.3 Prosteer не передає Студенту будь-яких прав інтелектуальної власності на такі об'єкти та не надає дозвіл на їх використання з метою інших, ніж передбачені Договором.
7.4 Студент безкоштовно надає Prosteer (і/або Замовнику*) дозвіл публікувати всі твори, створені Студентом під час проходження Курсу, у соцмережах, на своєму Сайті та/або на будь-яких інших ресурсах без використання в комерційних цілях (тобто без отримання оплати від третіх) осіб за користування). Такі твори можуть бути створені одним студентом або у співавторстві з іншими студентами чи куратором.
*Замовник – це особа (компанія), які звернулися до Prosteer з метою проведення деякого дослідження, розробки концепції та інше, у рамках яких Студент створив твори самостійно або у співавторстві.

8. ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ВРАХУВАТИ
8.1 У разі спору Prosteer зробить все можливе для врегулювання його в мирному порядку. Якщо згоди не буде досягнуто, Сторони передадуть суперечку на розгляд суду в порядку, визначеному законодавством України.
8.2 Договір діє до моменту закінчення курсу відповідно до Програми Курсу.
8.3 Приєднуючись до цього Договору Студент надає Prosteer право на збір, обробку та збереження своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності Prosteer.
8.4 Prosteer може змінити умови цього Договору в односторонньому порядку, розмістивши нову редакцію Публічної оферти на Сайті. У разі незгоди зі зміненими умовами Студент має право розірвати Договір в односторонньому порядку, повідомивши про це Prosteer.
8.5 Приєднуючись до цього Договору Студент висловлює своє прохання до Prosteer здійснювати його обслуговування та надавати відповідний контент (інформацію, лекцію, відеоматеріал тощо) мовою оригіналу, яка може бути іншою, ніж державна мова.
8.6 Якщо інше не передбачено Договором, застосовуються умови, передбачені законодавством України.

*Prosteer – фізична особа-підприємець Герасимова Тетяна Григорівна, що діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань № 3178517162 від 22 травня 2019 року.

Реквізити:
ФОП Герасимова Тетяна Григорівна
02090, м. Київ, вул. Сосницька, 10, кв. 30
IBAN: UA073510050000026004878950860
ЄДРПОУ: 3178517162
МФО 351005
АТ «УкрСиббанк»
Публічна оферта Prosteer на навчання на курсах
Дізнайся більше про наші програми